DETAYLI BİLGİ VE ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Elit İnşaat istanbul Tadilat

Neden elittadilat?

Çünkü kalitemiz belirlediğimiz vizyonumuz dan geliyor.vizyonumuz ise insan kazanmak.bunun için ise müşteri memnuniyeti birinci hedefimiz.vermiş olduğumuz hizmetler siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verecek çeşitliliktedir.kalite ve güven çizgisinden taviz vermeden usta ve iş takip ekibimizle yaşam alanlarınızı baştan aşağı yeniliyoruz.Elittadilat eskiyen yaşam alanlarınızı Kırım döküm den başlayarak yenileme sürecine sokarken , arsalarınız üzerine kurmayı planladiginiz yapılarınızıda sizin için yapar.

 • Evimi boyatmak istiyorum ne yapmalıyım?

  Tüm boya çeşitleri ve duvar zemin düzeltmesi için web sitemizin iletişim kısmından bize ulaşabilir ve ücretsiz keşif isteyebilirsiniz

 • Banyo ve mutfak tadilatı yapiyormusunuz?

  Tadilat denince akla ilk gelen mutfak ve banyolardir. Elittadilat olarak banyo ve mutfak tadilatlarınızı alanlarında uzman olan ustalarımızla baştan asağı yenileyip sizlerin kullanımına sunuyoruz.bunun için yapmanız gereken iletişim kısmından ister watsap ister telefon aramasıyla müşteri temsilcimize ulaşıp ücretsiz keşif talep etmenizdir.

 • Dış cephe mantolama yapmak istiyorum bunun için ne yapmalıyım?

  Eskiyen binalarınızın daha güzel görüntüye sahip olması ve ısı yalıtımı yapması için mantolama yapmak mecburidir.bizde elittadilat olarak dış cephe mantolama hizmetini sizler için en iyi şekilde uyguluyoruz.yapmanız gereken tek şey web sitemizdeki iletişim seçeneklerinden bize ulaşmanız..

 • Malzemeleri bizmi alıyoruz yada sizmi alıyorsunuz?

  Elittadilat olarak malzeme konusunda müşterilerimizin kararını esas alıyoruz. İnşaat sektörünün her alanında sürekli genişleyen ve gelişen ürünler söz konusudur.bizler gerekli sunumları yaptıktan sonra,müşterimizin tercihine göre malzeme alımını biz veya müşterilerimiz yapar.

 • Endişelerimiz için bize nasıl yardımcı olursunuz?

  Elittadilat olarak bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren endişelerinizi bir kenara koyabilirsiniz! çünkü müşteri temsilcimiz sizlerin hassasiyetini göz önünde bulundurarak adeta bir ön sunumda bulunur ve sizlerinde uygun olması durumunda bir keşif oluşturur. Keşif için gelen yetkilimiz sizin değerli fikirlerinizi dinleyerek ve anlayarak size en iyi şekilde yardımcı olur ve bir takım önerilerde bulunur.bu süreç sizin endişelerinizi ortadan kaldırır.

 • İşlerinize garanti veriyormisunuz?

  Elittadilat olarak ustalarımız'ın ve iş takip ekibimizin gerçekleştirdiği tadilat ve dekorasyon işlerimizin elbette arkasındayız. yaptığımız işlerde problem çıkmaması adına ,ustalarımız titizlikle çalışır ve iş takip ekibimiz her ayrıntıyı gözeterek mükemmel bir sonuç çıkmasını sağlar .elbette malzeme kalitesinden taviz vermeyen firmamız,teslim sonrası işinin arkasında durup, çıkacak olası problemlerde müşterilerimizin mağduriyetini ücretsiz olarak giderir.

 • Tadilat planlaması yapiyormusunuz?

  Elittadilat keşif anından itibaren sizlerin istekleri doğrultusunda plan ve projesiyle öne çıkar ve baştan sona projeden taviz vermez.ev ve işyerlerinden tutunda showroom lara kadar her türlü alanları projelendirir ve müşterilerimizin onayından sonra hayata gecirir.

 • Elittadilata nasıl ulaşabiliriz?

  Web sitemiz üzerindeki iletişim seçeneklerinin dilediğiniz üzerinden bizlere ulaşabilir ve keşif talep edebilirsiniz. dilerseniz sitemiz üzerinden Instagram veya Facebook sayfamıza ulaşabilir ve yaptığımız bazı işlerin görsellerini inceleyip hakkımızda daha net fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Instagram ve Facebook sayfalarımızı takip etmenizi rica ederiz ve bunun için teşekkür ederiz..